Štěňátka na prodej

27.5.2012 se narodila naše první štěňátka.

 

1 krát nahatý kluk (hairless)
1 krát chlupatý kluk (powderpuf)
1 krát nahatá holčika (hairless)
Nahatý klučík - STÁLE ČEKÁ NA NOVÉ PÁNÍČKY
Je čistý naháček. Čistých naháčků bez nutných úprav doholováním je už opravdu málo! Klučík má šedou kůži, a vlásky zbarvení hnědo-bílo-černé. I přes to že je čistý naháček je osrstěný na všech požadovaných místech (hlava, část ocásku i ponožky na nožičkách). Na ostatních partiích bez chloupku!!! Klučík bude pravděpodobně maličký, je krásně hravý a strašně mazlivý. Je to zlatíčko. Je již 4 odčervený a jedenkrát zaočkovaný.

 

Nahatá holčička - PRODANÁ
Jediná holčička z vrhu. Šedá kůže a osrstění v trikoloru (černo-hnědo-bílá) Velmi zajímavá barva. Holčička je těměř čistý naháček, osrstěná pěkně na všech požadovaných místech (hlava, část ocásku, ponožky na nožičkách). Holčička je pěkná rošťanda, je strašně hravá a velký mazel. Nechá se již pěkně upravovat. Téměř ji již stojí sama ouška. Je perfektně osrstěná. Bude střední velikosti.

Chlupatý kluk - PRODANÝ
Náš jediný chlupáček je trikolorní zbarvení (hnědo-bílo-černý). Nadstandartně osrstěný po celém těle. Je velice milé a klidné povahy. Je hravý a přesto úžasný mazel. Vypadá že bude spíše trošku větší.

 

 

Štěňátka z tohoto spojení, by měla být standartních výšek, vyrovnaných a klidných povah. Štěňátka jsou po obou papírových rodičích, průkazy původů na požádání mohu zaslat. Budou to štěňátka vhodná jak pro psí sporty jako jsou agility, coursing tak i třeba na canesterapii. Nebo jen jako milující domácí mazlíčci.
Štěňátka od nás do nových domovů budou odcházet naočkovaná, odčervená a s průkazem. Možnost i načipování za příplatek. Štěňátka jsou krmena špičkovými granulkami!!! Do nových domovů dostanou granulky do začátku a oblíbenou hračku. Budou k odběru kolem 20. července 2012.
Již nyní si můžete zamluvit svého budoucího mazlíčka. Štěňátka dám pouze milujícím lidem, a do výborných podmínek!!!!  Neváhejte a kontaktujte mě.